Adressen voor woonvormen

Op deze kaart vindt u adressen. Door op een marker te klikken vindt u meer informatie over de locatie. Deze lijst is niet uitputtend en geeft geen kwaliteitsoordeel.

Arnhem
Siza Het Dorp
Hengemunde 2, 6813 BZ Arnhem
www.siza.nl
Contactpersoon: Joost ter Velde, teamleider chronische beademing
joost.ter.velde@siza.nl, tel: 06-53175432

Diemen
Cordaan De Diem
Arent Krijtsstraat 48, 1111 AM Diemen
www.cordaan.nl
Afdeling coma-/beademing
Contact: info@dediem.nl, tel. 020 – 660 33 00

Haaksbergen
Livio, KSW Wiedenbroeksingel
Wiedenbroeksingel 4, 7481 BT Haaksbergen
www.livio.nl
Contactpersoon: Dhr. R. Averink, Teammanager LG
info@livio.nl, tel. 0900 – 9200

Hattem
Interakt Contour
Veldweg 36, 8051 NS Hattem
www.interaktcontour.nl
Contactpersoon: Mw. G. Vernooij, Locatiemanager
g.vernooij@interaktcontour.nl, tel. 038 – 444 19 56 of 06 – 512 90 443

Katwijk aan Zee
Het Raamwerk, locatie Zeehospitium
Drieplassenweg 17, 2225 JJ Katwijk aan Zee
www.hetraamwerk.nl
Contactpersoon: Dhr. J. Beijer, Hoofd Wonen
Tel. 06 – 12 09 72 52 of Afd. Bemiddeling 0252 – 34 56 78

Nieuwegein
Reinaerde, Locatie Wijkersloot
Rietveldlaan 10, 3431 GD Nieuwegein
www.reinaerde.nl
Contactpersoon: Rein Boverhuis, Manager
wijkersloot@reinaerde.nl, tel. 06 11 31 01 43

Purmerend
De Zorgcirkel
Prof.mr. P.J. Oudlaan 1, 1444 HT Purmerend
www.zorgcirkel.com
Contactpersoon: Mw. M.F.M. Kuijpers, manager zorg- en dienstverlening
m.kuijpers@zorgcirkel.com, tel. 0299 – 31 46 66

Rijswijk
Middin
Postbus 162, 2280 AD Rijswijk
www.middin.nl
Mw. M. van Gameren, zorgmanager
m.van.gameren@middin.nl, tel. tel. 06 – 22 95 81 00

Utrecht
Reinaerde Wonen LG/NAH
Europalaan 310, 3526 KS Utrecht
www.reinaerde.nl
Reinaerde biedt tijdelijke logeeropvang/respijtzorg.
Contactpersoon: Mw. M. der Weduwe
mdweduwe@reinaerde.nl, tel. 030 – 634 73 01

Vlissingen
Woonvorm “De Nieuwe Haven” (Stichting het Gors)
Gravestraat 3, 4381 AL Vlissingen
www.gors.nl
Contactpersoon: Mw. A. Verton, unitmanager, Tel. 0118 – 41 51 66