Adressen voor verpleeghuizen

Op deze kaart vindt u adressen. Door op een marker te klikken vindt u meer informatie over de locatie. Deze lijst is niet uitputtend en geeft geen kwaliteitsoordeel.

Almelo
Trivium Meulenbelt Zorg (TMZ)
Vriezenveenseweg 176, 7602 PV, Almelo
www.triviummeulenbeltzorg.nl
Contactpersoon: Mevrouw G. Rohaan, afdelingshoofd Singraven
grohaan@triviummeulenbeltzorg.nl
tel. 0900 – 245 34 53

Apeldoorn
De Viermaster – Zorggroep Apeldoorn en omstreken
1e Wormenseweg 370, 7333 GZ, Apeldoorn
www.zorggroepapeldoorn.nl
Contactpersonen:
Janny Jonker, specialist ouderengeneeskunde
janny.jonker@zgapeldoorn.nl, tel. 055 – 506 61 70 (secr.)
Gohar Nijenhuis, specialist ouderengeneeskunde
gohar.nijenhuis@zgapeldoorn.nl, tel. 055- 549 51 32 (secr.)
Mevrouw A. van Beest, afdelingscoördinator jongerenafdeling
acdeviermaster@zgapeldoorn.nl, tel. 055 – 201 32 85

Beekbergen
Het Zonnehuis Beekbergen
Dorpstraat 49, 7361 AR, Beekbergen
www.zorggroepapeldoorn.nl
contactpersonen:
De heer P. Smit, specialist ouderengeneeskunde
paul.smit@zgapeldoorn.nl, tel. 055 – 506 61 70 (secr.)
Afdelingscoördinator ouderen somatiek
acgasthuismolen@zgapeldoorn.nl, tel. 055 – 506 61 37

Goirle
Woonzorgcentrum Thebe Elisabeth
Bergstraat 6, 5051 HC, Goirle
www.thebe.nl
Contactpersonen:
Mevrouw H. Janssen, zorgmanager
Mevrouw S. Berkers, manager
info@thebe.nl, tel. 013 – 531 52 00

Gorinchem
Rivas, verpleeghuis Het Gasthuis
Banneweg 61, 4204 AA, Gorinchem
www.rivas.nl
Contactpersonen:
Mevrouw J. Schenau, teamleider Waterpoort,Burgpoort 3-4 en Arkelpoort
j.schenau@rivas.nl
Mevrouw L. Joosen, specialist ouderengeneeskunde
l.joosen@rivas.nl

Nijmegen
Kalorama Veste Brakkenstein
Driehuizerweg 376, 6525 PP, Nijmegen
www.kalorama.nl
Contactpersonen:
Mevrouw J. Bakkers, coördinerend verpleegkundige
j.bakkers@kalorama.nl, tel. 024 – 352 55 27
De heer F. de Jongh, specialist ouderengeneeskunde
f.de.jongh.@kalorama.nl, tel. 024 – 684 77 77

Purmerend
De Zorgcirkel
Prof.mr. P.J. Oudlaan 1, 1444 HT, Purmerend
www.zorgcirkel.com
Contactpersoon: De heer D. Frankevijle, zorgmanager
d.frankevijle@zorgcirkel.com, tel. 088 – 559 45 57

Rosmalen
Vivent Mariaoord
Vliertwijksestraat 369, 5244 NJ, Rosmalen
www.vivent.nl
Contactpersoon: De heer M.S. Decates, hoofd behandeling en consultatie
mariaoord@vivent.nl, tel. 073 – 645 41 00

Zuidhorn
Centrum voor Chronische Beademing Zonnehuis Oostergast Zonnehuisgroep Noord
Gemmastraat 35, 9801 VG, Zuidhorn
www.zonnehuisgroepnoord.nl
Contactpersoon: Mevrouw M. Bottema-Jeeninga, Leidinggevende
m.bottema@zonnehuisgroepnoord.nl, tel. 0594 – 50 85 08